Z okazji Dnia Dziecka Kochane Dzieciaczki, życzymy WAM zawsze uśmiechniętych buziek, dobrych ludzi wokół, mnóstwa słodkich całusów, ciekawych bajek czytanych na dobranoc i zawsze kolorowych snów… Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Dużo zdrówka dla WAS! Z tej okazji spotkaliśmy się całymi rodzinami w gościnnym, rodzinnym Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Dziękujemy Pracownikom Jura Parku za pomoc w zorganizowaniu tego pięknego dnia, za gościnność, serdeczność, uśmiech i wielkie serca!

Za przygotowanie i przywiezienie prezentów dla dzieci dziękujemy pięknie Panu Rektorowi dr hab. Marcinowi Lorencowi i Pracownikom Politechniki Opolskiej. Zakładom Produkcyjnym Nutricia Opole za przekazane tubki owocowe dla naszych maluchów. Pani, która przywiozła odzież dla najmłodszych dzieci, oraz Panu Rafałowi Kowalewskiemu, który zamiast prezentów na swoje okrągłe urodziny, poprosił znajomych o wsparcie hospicjum i za otrzymane pieniądze zakupił pieluchy, chusteczki i maskotki.

Kochani DARCZYŃCY! Dziękujemy za życzliwość i dobro, którym się dzielicie.

Niech nagrodą dla Was będzie – Szanowni Państwo, moc uśmiechów i całusów jakie przesyłają dla Was nasi podopieczni i ich rodzeństwo. Wszystkiego dobrego!

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.