Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Stanisława Borcza – wieloletniego Przewodniczącego Rady Fundacji Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

Odszedł od nas człowiek niezwykle pogodny, uśmiechnięty, oddany, pełen pasji
i zaangażowania, który przez 18 lat, całym sercem wspierał naszą misję.

Był ojcem założycielki Hospicjum – lek. med. Ewy Borcz-Tutki, był przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem, który z wielką troską dbał o wszystkich wokół i inspirował swoją postawą.

Jego obecność i wkład w działalność hospicjum pozostaną na zawsze w naszej pamięci.

W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z jego rodziną i bliskimi, składając najszczersze wyrazy współczucia.

Pogrzeb Pana Stanisława odbędzie się 6 września 2024 r. w piątek o godzinie 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Tysiąclecia w Opolu.

Niech spoczywa w pokoju.

Z wyrazami głębokiego żalu