W tegorocznej edycji Wolontariatu Pracowniczego „Aktywni i Pomocni”  Grupy Górażdże, Pracownicy spółki Grupy Górażdże – Pan Sławomir Mędrecki wraz z małżonką Agnieszką Mędrecką zdecydowali się napisać projekt i wesprzeć działalność hospicjum. Kapituła pod przewodnictwem Jacka Połącarza, Dyrektora Personalnego Grupy Górażdże oraz przewodniczącego Rady Programowej Fundacji „Górażdże – Aktywni w Regionie” zdecydowała o przyznaniu dotacji m.in. na inicjatywę Państwa Mędreckich, dzięki czemu mogli oni przystąpić do działania. Za otrzymane fundusze udało im się zorganizować wyjazdowe spotkanie Grupy Wsparcia dla rodzin w żałobie działającej przy Domowym Hospicjum dla Dzieci w Opolu. Odbyło się ono w miejscu wyjątkowym, w Gospodarstwie rybacko – agroturystycznym „Ligocki Młyn” w Ligocie Prószkowskiej, gdzie można spędzić miło i przyjemnie czas wolny.

Dziękujemy Państwu Mędreckim za inicjatywę, oraz Fundacji „Górażdże – Aktywni w Regionie” za finansowe wsparcie.