Wolontariusze i uczniowie Zespół Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Opolu po raz piętnasty organizują kwestę „Pola Nadziei”.

Wiosną, kiedy żonkile kwitną, szerzona jest idea opieki hospicyjnej i zbierane są fundusze na jej prowadzenie. W Opolu Pola Nadziei na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci kwitną od 2009 roku. W akcję Pola Nadziei zaangażowanych jest wiele ludzi o wielkich, cudownych sercach.  Są to szkoły i parafie z całego województwa opolskiego, Szpital Neuropsychiatryczny w Opolu oraz Areszt Śledczy w Opolu. DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! Zachęcamy dołączcie do tej wspaniałej inicjatywy. Każdy gest wsparcia ma ogromne znaczenie.