„I Charytatywny BIEG Z ŻONKILEM” to wydarzenie zorganizowane przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Opolu, MOSiR Opole i „Wieczorne bieganie w Opolu”. Promocja zdrowego trybu życia i pomoc ciężko chorym dzieciom – takie cele przyświecały uczestnikom charytatywnego biegu, który odbył się na opolskiej wyspie Bolko. Wyjątkowa inicjatywa, w której wszyscy mogli poczuć się zwycięzcami poprzez pomoc, ponieważ całkowity dochód ze sprzedaży pakietów będzie przekazany na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

Dziękujemy za cudowną akcję, za zaangażowanie, profesjonalizm, oraz wielkie i otwarte serca!

Poniżej przedstawiamy relację i podziękowania Pani Anny Rogowskiej – nauczycielki z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu, koordynatorki Akcji „Pola Nadziei” i „I Charytatywnego biegu z żonkilem”, dziękuje ona całemu sztabowi cudownych ludzi, którzy przyczynili się do sukcesu imprezy:

„Dziękuję za pomoc, wsparcie i wyrozumiałość. Ostatnie dni były bardzo napięte, jednak udowodniliśmy, że razem możemy wszystko!

Pani Dyrektor Ewa Nowak-Kübler – nieoceniona pomoc w koordynacji tego przedsięwzięcia i pozyskiwaniu sponsorów.

Kamil Romanek dziękuję za ukierunkowanie, poświęcony czas, wszystkie wymienione wiadomości i pedagogiczną cierpliwość.

„Wieczorne bieganie w Opolu” – Wasze wskazówki były bezcenne, dziękuję za profesjonalizm i pomoc przy organizacji tego wydarzenia.

MOSiR Opole i Kwiatek Kwiatkowski świetna konferansjerka i energetyczna muzyka.

Ochotnicza Straż Pożarna, Oddział Ratownictwa Wodnego w Opolu i Tymoteusz Morela dzięki Wam mogliśmy czuć się bezpiecznie.

Krzysztof Zubeil, Karol Zubeil od początku wiedziałam, że do żółtego żonkila idealnie pasuje GTV BUS. Dziękuję za Wasze otwarte serca dla dzieci z Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu

AZS ANS-WSZiA Opole Marcin Oleksiuk dziękuję za ufundowanie nagród dla najbardziej zaangażowanych uczniów.

Paweł Opała przyjaciel Ekonomika, Maestro, człowiek orkiestra z wyjątkową rodziną, która dziś zorganizowała sprzedaż słodyczy i kaw dla dzieci z hospicjum. Dziękujemy za obecność, najlepszy marketing szeptany i wielkie serca.

„Chrupiąca Kalarepa Bistro”, Szymon Strycharz za zaopatrzenie biegaczy w wodę i kreatywne stworzenie etykiety na butelki pokazały, że jesteście perfekcjonistami nie tylko w gastronomii, ale także w działalności charytatywnej.

„Manufaktura Uśmiechu – eventy i warsztaty artystyczne” oraz Martyna Kozłowska dziękuję za fantastyczne tatuaże natryskowe dla najmłodszych i nie tylko.

Piotr Paweł Wójcik Agencja reklamowa CODED, a w szczególności Laura Gadzińska, Natalia Sztandera, Justyna Schwierz, Amelia Dawid, Aneta Borosz, Emilie Zdera, Oliwia Beń, dziękuję za ekspresową, ale przede wszystkim niezwykle profesjonalną kampanię reklamową, niekończące się zlecenia w trybie just in time i liczne godziny pozaszkolne poświęcone na promocję „I Charytatywnego biegu z żonkilem”.

Tobiasz Tokarski i firma ASTIR – jestem wdzięczna za cykliczną współpracę, Waszą elastyczność i wyrozumiałość.

Sklep SFD dziękujemy za batony energetyczne na mecie dla biegaczy.

Magda Kwaśnicka dziękuję za wskazówki dotyczące patronatu medialnego.

Nikola Waletzki świetna rozgrzewka i energia na starcie!

Janina Ficek dziękuję za wskazówki, pomoc i najważniejsze – obecność. Niezastąpiona promocja biegu w środowisku sportowym: wśród naszych uczniów, absolwentów, studentów AWF oraz w klubie Soccer College! Od początku wierzyłaś w to przedsięwzięcie i we mnie, nawet gdy ja przestawałam. Dziękuję!

Koło Logistyczne SIGMA Lukas Krumpietz Antek Kukuła Karolina Wajman Asia Hellbach Julia Cembolista Anna Kozak Katarzyna Marcelina Włodek Wiktoria Chelelska, Ola Oborska Agnieszka Krok Madzia Zielonkowska Olga Siemiątkowska Julia Sowa  daliśmy radę! Cenne doświadczenie, dobra organizacja, integracja i pyszny słodko – zdrowy stół. DZIĘKUJĘ!

To był niezapomniany dzień, także dzięki obecności najbliższych.  Wszystkim dziękuję i widzimy się za rok na biegu!”