Echa akcji „Muzyczna Paka dla Dzieciaka”, organizowanej przez opolskich studentów na rzecz naszej placówki, nie milkną. Mało tego – akcja objęła swym zasięgiem cały kraj! Cała Polska chce pomóc naszym podopiecznym i ich rodzinom.

Organizatorzy Muzycznej Paki rozpoczęli swą akcję z wielkim hukiem – dosłownie: zorganizowali koncert rockowy. 25 listopada, w Studenckim Centrum Kultury w Opolu wystąpiły zespoły Parande i Raptor (o wydarzeniu można poczytać m.in. TUTAJ). W czasie koncertu zebrano 560 złotych, które przeznaczono na zakup paczek dla naszych maluchów. Jednak Ci młodzi ludzie nie ustają w działaniach…

Obecnie organizatorzy MPDD chcą zorganizować licytację, by dochód z niej przeznaczyć na remont DHD. Aktualnie są na etapie zbierania darów i załatwiania niezbędnych formalności. Wsparcie otrzymali m.in. od Gwardii Opole, Step Records, Forca Brava, Ewy Wachowicz, zespołu Enej, czy portalu Pyta.pl . W akcję włączył się również sam Pan Prezydent Lech Wałęsa, przekazując swoje zdjęcie z odręcznym podpisem!

Pomóc postanowił także Łukasz Kruszewski – autor bardzo znanego w światku producentów muzycznych bloga – Zakamarki Audio.PL. Popularny „Igor” ofiarował cztery kilkugodzinne videokursy realizacji dźwięku na aukcję, z której całkowity zysk zostanie przekazany na remont naszej placówki!

Jak można licytować? Wystarczy wejść na stronę www.ZakamarkiAudio.pl/Aukcja i w komentarzu wpisać cenę, jaką jest się gotowym zapłacić za owy zestaw kursów, pamiętając, by była ona wyższa od poprzedniej. Licytacja kończy się 26 grudnia, o północy. Zwycięzca, po wpłaceniu pieniędzy na konto hospicjum, otrzyma kod, dzięki któremu będzie mógł pobrać wszystkie 4 kursy video na swój dysk. Zapraszamy do licytacji!

Dziękujemy za okazane wsparcie, zapraszamy także na profil Muzycznej Paki dla Dzieciaka na facebooku: www.fb.com/muzycznapakadladzieciaka .

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.