Dziękujemy Pani Marlenie Szeremet za zainicjowanie akcji na rzecz podopiecznych hospicjum, współorganizatorkom Paniom Zuzannie Budzanowskiej, Monice Capigi i Milenie Pierończyk.
W imieniu podopiecznych i ich rodzin dziękujemy serdecznie za przekazane dary, bardzo doceniamy Państwa dobroć i chęć niesienia pomocy potrzebującym. Wyrażamy głęboką wdzięczność i życzymy powodzenia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Poprzez takie akcje i swoją ofiarność, nasi Darczyńcy udowadniają, że idea wzajemnej pomocy potrafi poruszać i łączyć ludzi. Wasze wsparcie kochani daje nam wiarę, że nie jesteśmy sami i razem możemy zrobić więcej. W akcję zaangażowanych było wiele osób: Szkoła Podstawowa nr 4 w Strzelcach Opolskich, Szkoła Podstawowa nr 7 w Strzelcach Opolskich, ZUS Inspektorat w Strzelcach Opolskich, ZUS Inspektorat w Kędzierzynie – Koźlu, Izba Administracji Skarbowej w Opolu Referat Zamówień Publicznych, Izba Administracji Skarbowej w Opolu Dział Kadr, Firma Transcomplex, Firma Blattin Polska, Beata Woźnica, Anna i Dawid Czaplińscy, Grażyna Leśniak, Stella Sierka-Adamska, Agnieszka Żarska, Grażyna Ziaja, mecenas Marek Gola, Małgorzata Piechaczek, Kamil i Łukasz Bochniak, Katarzyna Gwiazda, mecenas Barbara Zwierzewicz, Izabela i Artur Szeremet, Krzysztof Wilk, Tomasz Waloszek i Magdalena Szeremet.
W imieniu podopiecznych i ich rodzin dziękujemy serdecznie za przekazane dary, bardzo doceniamy Państwa dobroć i chęć niesienia pomocy potrzebującym. Wyrażamy głęboką wdzięczność, życzymy powodzenia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Poprzez takie akcje i swoją ofiarność, nasi Darczyńcy udowadniają, że idea wzajemnej pomocy potrafi poruszać i łączyć ludzi. Wasze wsparcie kochani daje nam wiarę, że nie jesteśmy sami i razem możemy zrobić więcej.

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.