16.05.2026 r. Akcja Pana Pawła Opały i Przyjaciół dla Dzieci z Hospicjum

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji nasi Darczyńcy już teraz zadbali o to aby wesprzeć nasze Dzieciaki❤️❤️❤️

Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi, Jego Rodzinie oraz Znajomym za okazane serce
i zorganizowanie zbiórki rzeczowej dla Dzieci z Hospicjum. ❤️

Przekazane pampersy oraz chusteczki nawilżane to nie tylko niezbędna pomoc w codziennej opiece nad naszymi podopiecznymi, ale również piękny wyraz troski, życzliwości
i solidarności z rodzinami dzieci objętych hospicyjną opieką.

Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy jeszcze lepiej dbać o komfort i potrzeby naszych małych pacjentów. Każdy taki gest ma ogromne znaczenie i daje poczucie, że nie jesteśmy sami.

Z całego serca dziękujemy za dobroć i wsparcie. ❤️❤️❤️