Akcja „Oleskie Róże dla Hospicjum” to inicjatywa mieszkańców Olesna, którzy nie chcą przechodzić obojętnie obok problemów innych. Połączone siły młodzieży i dorosłych tworzą wielką akcję mającą na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.
Tego dnia gwiazdą wieczoru będzie zespół Jarecki. Zwycięzca konkursu debiutów 2006 na 43 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej. 25 stycznia 2008 roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta, dzięki współpracy z wytwórnią 001 Record – „Styldohwil”- mieszanka Rapu, Reggae, Funku i wielu innych stylów. Za niecały miesiąc ukarze się druga płyta artysty „Mucha nie siada”. Jest gwarantem świetnej zabawy i wielu niesamowitych przeżyć muzycznych.

Liczne koncerty, a także imprezy towarzyszące będą odbywać się w sobotę, 19 czerwca 2010 w oleskim amfiteatrze, na który zapraszamy całe rodziny. To będzie nie tylko czas słuchania dobrej muzyki, ale także świetnej zabawy zarówno dla najmłodszych przedszkolaków, jak i dorosłych. Każdy podczas happeningu znajdzie coś dla siebie.

Oprócz niego na deskach oleskiego amfiteatru będzie można zobaczyć:

• Uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. i Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w repertuarze zarówno klasycznym jak i rozrywkowym.
  • Najmłodszych uczniów Muzycznego Centrum Innowacyjnego, którzy zaskoczą wszystkich swoimi umiejętnościami gry na instrumentach.
  • Zespoły Regge, Rock i Ska z Kluczborka, Praszki i opola zapewniających dobrą muzykę do późnych godzin wieczornych.
  • Pokazy żonglerki piłkami do Koszykówki w wykonaniu Grzegorza Zaręby

A także imprezy towarzyszące:

• Zawody sportowo edukacyjne dla młodzieży
  • Fireshow – taniec z ogniem
  • Miasteczko wikingów
  • Rysowanie na betonie – przedszkolaki
  • Turniej dwóch ogni – szkoły podstawowe
  • Turniej w streetsoccer’a (piłka nożna na betonie) – szkoły gimnazjalne i ponad gimnazjalne
  • Pokaz pierwszej pomocy
  • Wspólne rodzinne grillowanie

A także wiele innych wspaniałych atrakcji!

Szczegóły na stronie: www.mlodzi.olesno.org

ZAPRASZAMY !!!
www: www.mlodzi.olesno.org
www: www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100618/POWIAT08/921816396