Zakończyliśmy podsumowanie ,,Wirtualnego biegu dla Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu”. Dziękujemy Wszystkim za udział w biegu i za przekazane wpłaty, traktujemy je jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Wyrażamy głęboką wdzięczność i życzymy Państwu powodzenia, sukcesów w życiu osobistym, zawodowym i sportowym. Chcemy bardzo mocno podziękować sponsorom: Firmie Zakłady Produkcyjne Nutricia – za wsparcie finansowe. Właścicielom Firmy Profi-Art, Państwu Joannie i Robertowi Świerbińskim – za profesjonalne, merytoryczne wsparcie, oraz za ufundowanie medali. Firmie Time-sport Panu Kamilowi Romankowi – za merytoryczne wsparcie i pomoc w organizacji biegu. Z ramienia hospicjum dziękujemy Paniom Justynie Polek i Ewelinie Tomaszewskiej za poświęcony czas i włożone serducho w przygotowanie biegu.

Podsumujmy zatem:
1. Udział w biegu wzięły 63 osoby.
2. Łącznie zebraliśmy dla naszych dzieci 5350 zł.

Bardzo mocno podkreślamy, że Wasze wsparcie kochani daje nam wiarę, że nie jesteśmy sami i razem możemy zrobić więcej! Wszystkiego dobrego dla Was!

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.