760 kilometrów kajakami Odrą w 10 dni, by wspomóc Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

Wyruszają 1 maja 2015 roku. Sławomir Mędrecki, Dariusz Michalewski, Sławomir Citak i Piotr Rigol – mają od 28 do 35 lat i są mieszkańcami Krapkowic oraz Gogolina.

Chcą znaleźć darczyńców i sponsorów, którzy za każdy przebyty kilometr wpłacą pieniądze na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

Panowie ostro trenują i niestrudzenie poszukują sponsorów i darczyńców dla Hospicjum – z cudownym efektem. Firma METSA (producent papieru toaletowego oraz innych produktów higienicznych) przekazała hospicjum produkty takie jak papier toaletowy, husteczki itp.
Firma Multiserwis i Fundacja GÓRAŻDŻE – Aktywni w Regionie dokonały dużych wpłat na konto fundacji. Osoby indywidualne również włączają się do pomocy.

Przygotowania do akcji śledzić można na jej facebookowym fanpage’u: Akcja Charytatywna „Kilometry Empatii

MEDIA O AKCJI:

RADIO OPOLE