Sukcesem zakończyła się akcja charytatywna „Choinka Darczyńców”, podczas której Gazeta Wyborcza zachęcała partnerów i sponsorów, by zrobili prezent dla hospicjum. Dzięki 15 Darczyńcom udało się uzbierać pieniądze na szczytny cel – na zakup przenośnego koncentratora tlenu dla Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

Na świątecznym drzewku zawisło aż 15 ozdób. Zawiesili je: Galmet, Grupa Sikora, Uniwersytet Opolski, Miasto Opole, Centrum Handlowe Turawa Park, Rust, Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Rembud, Filplast, Opolanka, Fundacja Górażdże-Aktywni w Regionie, Projektanci Kariery, Centrum Handlowe Karolinka, Agencja pracy OTTO Work Force, Biuro Podróży ITAKA.

Dziękujemy Gazecie Wyborczej Opole za inicjatywę, Pani Magdalenie Lisowskiej za pomoc oraz wszystkim sponsorom za otwarte serca!