Dziękujemy całej Społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej wraz z Oddziałem Przedszkolnym w Wawelnie za zorganizowanie zbiórki na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

„Zaangażowanie społeczne uczniów i rodziców było ogromne” – relacjonowała nam Pani Alina Wlizło pedagog w PSP Wawelno.

Pierwsze „DARY” przekazano do hospicjum 16.10.2020 r. (mokre chusteczki do pielęgnacji oraz pampersy). Kolejne „DARY” dostarczono 18.11.2020 r.

Siły w dobroczynności, Społeczność szkolna w Wawelnie połączyła z parafią p.w. św. Jana Pawła II w Opolu ul. Witosa 40. Ksiądz Proboszcz Damian Dybała (nauczyciel religii w Publicznej Szkole Podstawowej w Wawelnie), przekazał dzięki uprzejmości parafian także potrzebą pomoc rzeczową.

Wszystkim Darczyńcom za otwarte serca BARDZO DZIĘKUJEMY!