Pracownicy zakładów produkcyjnych NUTRICIA w Opolu bardzo chętnie pomagają lokalnym społecznościom, w których żyją i mieszkają, a w szczególności dzieciom. Nasza Fundacja ma to szczęście, że NUTRICIA regularnie pomaga Domowemu Hospicjum dla Dzieci i wiele dobrego dzieje się w hospicjum za sprawą opolskiej załogi. Systematycznie nasi podopieczni otrzymują dary w postaci mleka, kaszek i obiadków. Dodatkowo w tym roku nasi podopieczni z całymi rodzinami zostali zaproszeni na festyn zorganizowany przez NUTRICIĘ. Podczas festynu hospicjum otrzymało również sokowirówkę, wagę do ważenia dzieci oraz bon o wartości 750 zł. do wykorzystania w sklepie Media Markt. Bon przekazaliśmy osobie najbardziej potrzebującej – tatusiowi naszego podopiecznego, który samotnie zmaga się z ciężką chorobą syna. Dziękujemy www.nutricia.com.pl za moc atrakcji i wspólną zabawę podczas festynu. Wyrażamy głęboką wdzięczność, dziękujemy za dobroć, otwarte serca i chęć niesienia pomocy potrzebującym.