Cudowni, kochani Mieszkańcy „Chatki Puchatka” – Przedszkola Publicznego nr 24 w Opolu jak co roku zorganizowali Akcję Charytatywną na rzecz podopiecznych Hospicjum. Koordynatorem akcji jest Pani Joanna Witkowska. Od początku lutego, cała społeczność „Chatki Puchatka” mobilizuje swoje siły przed walentynkową akcją „Serduszko dla Hospicjum”. Hasło tegorocznej akcji brzmiało „Najważniejsza jest miłość…”.Wszystkie Kłapouszki, Tygryski, Kubusie, Krzysie, Kangurki, pod wodzą swoich Pań malowały, formowały, wycinały, szyły i ozdabiały serduszka z prawdziwym oddaniem i miłością. Najstarsze Kangurki dodatkowo upiekły ciasteczka z miłosną wróżbą oraz wystawiły (biletowane) przedstawienie pt: „Bartek i róża” Ten wysiłek i trud w pełni docenili rodzice aktywnie i „hojnie” uczestnicząc w aukcjach i spotkaniach. Dziękujemy!

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

NUMER KRS: 0000245423
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Rozlicz PIT