Zapraszamy w niedzielę 15.10.2017 r. w godzinach 17:00 – 19:00 do Centrum Rozrywki KUBATURA przy ul. Ozimskiej 102.
Promując aktywność fizyczną kobiet, szczególnie matek, zbierane będą pieniądze na działalność Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.
Podczas imprezy będzie można posłuchać fizjoterapeutki Gabrysi Eliasz-Łukasiewicz Olio Rehabilitacja Opole, specjalizującej się w rehabilitacji kobiet między innymi po porodzie, dowiedzieć się więcej na temat znaczenia witamin i minerałów dla naszego zdrowia, skonsultować się z instruktorem pilatesu z IQ Pilates Opole, a Małgosia Kazimierczyk Margot24.pl – Świat Bielizny (nasz cudowny PRZYJACIEL), na co dzień zajmująca się sprawami „piersiowymi” podpowie, jak dobrać stanik, by zachować zdrowie i urodę.
Dzięki uprzejmości opolskiej drużyny Mary Kay, uczestniczki pokazu będą miały możliwość oddać się w ręce Elżbiety Mijalskiej Baron Elżbieta Mijalska-Baron – Personalny Doradca Kosmetyczny i doświadczyć na sobie profesjonalnego make upu.
W roli modelek opolskie siatkarki!
Patronem medialnym wydarzenia jest portal 24opole.
Partnerem imprezy jest Rodzimy w opolskim, projekt unijny, w ramach którego świadczone są bezpłatnie usługi medyczne na rzecz mieszkańców Opolszczyzny.
Oderwijmy się na chwilę od codzienności i zróbmy coś dla siebie!
cena biletu – cegiełki: 10 zł
cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.
DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY!!!

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

NUMER KRS: 0000245423