Pani Magdalena Starczewska uzależniła się od pomagania! To już trzeci raz zainicjowała akcję charytatywną na rzecz podopiecznych hospicjum. Tym razem Pani Magda przygotowała 100 paczek Wielkanocnych wypieków. Były tam baranki, kurczaki i pisanki, przepiękne, dopracowane, kolorowe i świąteczne! W każdej paczce były dwie sztuki, w różnych konfiguracjach. Pani Magdalena postanowiła je sprzedać swoim znajomym, koszt paczki to symboliczne 10 zł, ale jeśli komuś starcza na normalne funkcjonowanie” to można dać więcej – pisała Pani Magdalena na swoim fanpage.

Dziękujemy Pomysłodawczyni i wszystkim Sponsorom! Wszystkiego dobrego dla Państwa!